Oferta pracy

Specjalista ds zakupów strategicznych

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii zakupowej dla produktów metalowych i wiązek kablowych

  • Zarządzanie grupą produktową

  • Konsolidacja dostawców i poszukiwanie nowych źródeł dostaw

  • Współpraca z międzynarodowymi dostawcami i klientami. Negocjowanie warunków współpracy, m.in ceny, warunki płatności, MOQ, LT.

  • Rozwój oraz optymalizacja procesu zarządzania zapasem zapewniającym ciągłość produkcji przy minimalnych poziomach zapasów

  • Ścisła współpraca z działami produkcji i planowania na poziomie kraju i w strukturach międzynarodowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami

  • Zarządzanie kosztami materiałów dla wybranych grup produktowych

  • Kontrola i nadzór na procesem wdrażania i wycofywania materiałów

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących efektywności procesu zarządzania zapasem

  • Stworzenie sprawnego łańcucha dostaw przy najniższych możliwych wydatkach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami/kontrahentami w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w pracy z kategorią produktową związaną z elementami metalowymi (obróbka skrawaniem, odlewy)

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami międzynarodowymi

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej, listy materiałowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)

  • Zdolności negocjacyjne

  • Konsekwencja w działaniu i dążeniu do zamierzonego celu

  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.

SUZOHAPP to międzynarodowa grupa, światowy lider w produkcji i dystrybucji urządzeń i systemów płatniczych. Posiada 37 biur na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 1100 pracowników w 19 krajach. Rozwiązania SUZOHAPP obejmują systemy wypłat gotówki, przetwarzania i płatności oraz szeroką gamę technologii samoobsługowych. Nasze rozwiązania funkcjonują w maszynach takich jak biletomaty, wymieniarki monet, zliczarki, wpłatomaty, bankomaty, pralnie automatyczne i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy