Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów Strategicznych

UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. O firmie

UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Kolejowa 24

Ropczyce

UTC CCS Manufacturing Polska jest światowym liderem w  zakresie dostaw  produktów i usług systemów przeciwpożarowych i systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma UTC CCS Manufacturing Polska opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. UTC CCS Manufacturing Polska jest częścią międzynarodowego koncernu CARRIER.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Koordynacja procesu zakupów materiałów nieprodukcyjnych oraz zakupu usług
  • Inicjowanie i nadzór nad procesem zbierania ofert handlowych od momentu wysłania zapytań ofertowych na zewnątrz firmy aż do etapu wyboru najlepszego dostawcy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z obecnymi i z potencjalnymi dostawcami
  • Zapewnienie zgodności z wewnątrzzakładowymi procesami i przepisami prawa w zakresie wyboru dostawców i współpracy z nimi
  • Tworzenie treści umów handlowych w porozumieniu z działem prawnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, prawo, finanse lub pokrewne)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w międzynarodowej firmie
  • Znajomość zagadnień zawierania umów handlowych
  • Bardzo dobre umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • Doświadczenie w pracy z system ERP
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków oraz efektywnej komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - na zastępstwo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pakiet socjalny
  • Szeroki wybór szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku poniżej:

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do dokumentów aplikacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o. z siedzibą w (39-100) Ropczycach przy ul. Kolejowa 24 oraz Spółki powiązane wchodzące w skład United Technologie Corporation .

Informujemy, że Administratorem danych jest UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o. z siedzibą w (39-100) Ropczycach przy ul. Kolejowa 24. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. KP oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Więcej informacji na temat zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych znajdują się pod adresem: http://www.utc.com/Documents/Job_Applicant_Privacy_Notice-English.pdf. Zgodnie z tymi wytycznymi w celu wykasowania Pana/Pani danych osobowych z naszej bazy danych należy skontaktować się z nami poprzez adres email: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy