Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów strategicznych

"KICO-POLSKA" sp. z o.o.

  • Łużycka 50, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łużycka 50

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja centralnej bazy dostawców z uwagi na koszty, jakość i niezawodność dostawców

  • Wybór dostawców i pozyskiwanie ofert oraz prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami

  • Identyfikacja potencjału oszczędności finansowych

  • Międzyzakładowe uzgodnienia ze wszystkimi istotnymi działami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Studia wyższe handlowe i/lub techniczne lub kwalifikacje porównywalne

  • Wiedza na temat zakupów części skrawanych, części wytwarzanych metodą odlewów aluminium w technologii ciśnieniowej, części formowanych na zimno, części z tworzywa sztucznego

  • Znajomość zagadnień związanych ze strategiami zakupowymi dla grup materiałowych

  • Znajomość procesów produkcyjnych związanych z metalami (formowanie na zimno, gięcie, toczenie)

  • Znajomość branży automotive i zagadnień z IATF (mile widziane)

  • Umiejętności analityczne i koncepcyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Premie i dodatki

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Pakiet sportowy Medicoversport

  • Dopłata do dojazdów

  • Pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, wakacyjne)

O nas

KICO & ISH Group, to połączenie dwóch wiodących producentów systemów zabezpieczeń – zamków, zawiasów oraz produktów aerodynamicznych, do branży motoryzacyjnej, należących do MUTARES SE & Co. KGaA. Grupa posiada fabryki zlokalizowane w Niemczech, Polsce, Chinach i Meksyku.

W związku z dynamicznym rozwojem grupy poszukujemy SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW STRATEGICZNYCH z siedzibą w Świebodzinie.