Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów surowca drzewnego

SILVAO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakup surowca drzewnego potartacznego z przydzielonego terenu;

  • Zawieranie umów na zakup surowca drzewnego i recyklingu oraz kontrolę ich realizacji;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowanie ofert zakupów;

  • Rozwiązywanie i wyjaśnianie reklamacji za dostawy surowca;

  • Pozyskiwanie nowych przewoźników, podpisywanie umów transportowych oraz organizowanie transportu;

  • Realizacja ustalonych planów zakupów i wywiązywanie się z powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Gotowość do delegacji służbowych (80% praca w terenie, 20% w biurze w Dobroszycach);

  • Znajomość branży drzewnej/odpadowej – mile widziana;

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane;

  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego;

  • Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie;

  • Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

SILVA

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych.

Przewiń do profilu firmy