Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

"NORSTEEL" sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa 27
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"NORSTEEL" sp. z o.o.

Stalowa 27

Świdnica

NORSTEEL Sp. z o.o. koncentruje się na doradztwie technicznym oraz dystrybucji elementów złącznych związanych z techniką nitowania  oraz procesów montażu, dostarczając najnowsze technologie oraz innowacyjne i trwałe rozwiązania.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad dziesięciu lat, jako jeden z liderów w dystrybucji profesjonalnych narzędzi i łączników oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie zapytań ofertowych i zamówień,
  • Negocjowanie cen i warunków zakupu oraz dostaw towarów,
  • Dbałość o terminową realizację zamówień,
  • Monitorowanie jakości współpracy  i utrzymywanie dobrych relacji  z obecnymi dostawcami,
  • Poszukiwanie nowych produktów oraz pozyskanie nowych dostawców,
  • Działania mające na celu utrzymanie stanów magazynowych na odpowiednim poziomie
  • Inicjowanie i rozwój działań z zakresu optymalizacji kosztów oraz maksymalizacji wydajności w łańcuchu dostaw
  • Przygotowywanie raportów i analiz zakupowych
  • Współpraca z wewnętrznymi działami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 -  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Komunikatywność pozwalająca na budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra znajomość  MS Office
  • Wysokie zdolności:  komunikacyjne, negocjacyjne, analityczne
  • Skrupulatność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenia,
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z renomowanymi dostawcami,
  • Możliwość rozwoju osobistego,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne