Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

  • Dożynkowa 1, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dożynkowa 1

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja odchyleń od procesu w obszarze odpowiedzialności działu Zakupów (np. MRB),

  • Monitorowanie i zatwierdzanie propozycji zmian technicznych (DCP),

  • Nadzorowanie wydajności i efektywności dostawców,

  • Terminowe pozyskiwanie materiałów niezbędnych do produkcji foteli lotniczych, jak również innych materiałów i usług z uwzględnieniem ich jakości i ceny,

  • Realizacja globalnej strategii zakupowej grupy Recaro,

  • Wspieranie projektów optymalizacyjnych u dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie rok na stanowisku Specjalista ds. zakupów lub na podobnym stanowisku,

  • Znajomość pakietu Windows Office, mile widziana znajomość SAP,

  • Mile widziana znajomość metodologii Lean Management,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów,

  • Bardzo dobra umiejętność komunikowania się.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Wczasy pod gruszą

  • Świadczenia świąteczne

  • Preferencyjne warunki ubezpieczeniowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Nagrody roczne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagrody roczne

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem GRUPY RECARO.

Zajmujemy się produkcją foteli do samolotów. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży lotniczej z całego świata.

Przewiń do profilu firmy