Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

  • Dożynkowa 1, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Dożynkowa 1

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie terminowości globalnych dostaw materiałów produkcyjnych z uwzględnieniem ich jakości i ceny

  • Pozyskiwanie ofert i przeprowadzanie analiz cen i wartości.

  • Prowadzenie i kończenie negocjacji dotyczących umów ramowych i indywidualnych.

  • Analiza światowych rynków zamówień publicznych oraz realizacja krajowych i międzynarodowych benchmarków.

  • Nawiązywanie i rozwijanie bliskich, pozytywnych i etycznych relacji z dostawcami.

  • Zarządzanie projektami w celu zapewnienia realizacji strategicznych celów zakupowych.

  • Zarządzanie wąskimi gardłami w przypadku problemów z dostawą i jakością od dostawców.

  • Zapewnienie globalnej koordynacji zakupowej.

  • Realizacja globalnej strategii zakupowej grupy RECARO.

  • Wspieranie projektów optymalizacyjnych u dostawców.

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość języka angielskiego w biznesie.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (dużym plusem będzie praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym o podobnym charakterze).

  • Wiedza z zakresu zakupów metalowych i zarządzania projektami jest pożądana.

  • Znajomość pakietu Windows Office, mile widziana znajomość SAP/R3.

  • Mile widziana znajomość metodologii Lean Management.

  • Innowacyjność, zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju.

  • Samodzielność.

  • Skrupulatność, dokładność, terminowość.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów.

  • Asertywność i wysoki stopień orientacji na cele.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagrody roczne

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem GRUPY RECARO.

Zajmujemy się produkcją foteli do samolotów. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży lotniczej z całego świata.

Przewiń do profilu firmy