Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

VEOLIA PÓŁNOCO firmie

  • Świecie, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VEOLIA PÓŁNOC

poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

ZADANIA:

  • Uczestnictwo w procesie zakupu;
  • organizacja i prowadzenie postępowań przetargowych w oparciu o aplikację Market Planet na platformie zakupowej;
  • Obsługa aplikacji  Oracle dotyczącej faktur zakupowych oraz zakładania zamówień zakupu i kontrahentów
  • Uzgodnienia kartotek w zakresie procesu zakupowego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Kilkuletni staż pracy;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność.
  • Oczekujemy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do kart Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne