Specjalista ds. Zakupów

Valmet Services Sp. z o.o.

  • Świecie

    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zakup komponentów i usług, organizacja transportów

  • Zapewnienie sprawnego i terminowego procesu dostawy we współpracy z innymi działami m.in. handlowym i technicznym

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z łańcuchem dostaw

  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami

Nasze wymagania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Umiejętność budowania relacji i prowadzenia negocjacji

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Mile widziana wiedza techniczna

  • Mile widziane doświadczenie w zakupach lub sprzedaży materiałów technicznych

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto każdy nasz pracownik ma dostęp do bogatego pakietu benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jako Specjalista ds. Zakupów jesteś przedstawicielem firmy Valmet i zarządzasz całym procesem obsługi klienta. Praca odbywa się w ścisłej współpracy z różnymi zasobami, takimi jak technologia, inżynieria, sprzedaż i zakupy. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych firmy Valmet. Bądź przygotowany na wykorzystanie swoich najlepszych umiejętności networkingu, wpływu i negocjacji. Ważną częścią Twojej pracy będzie Szukanie najlepszej jakości produktów dostępnych po najniższej cenie, ocenianie dostawców, negocjowanie umów i sprawdzanie jakość dostarczanych zamówień.

Aby aplikować na stanowisko, prosimy o wypełnienie naszego formularza aplikacyjnego on-line i przesłanie CV wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem.

When everything works together

Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 17.000 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

Przewiń do profilu firmy