Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

PHU IMPEX

  • Zielonogórska 36, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

PHU IMPEX

Zielonogórska 36

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii zakupowej firmy.

  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych dostawców.

  • Negocjowanie cen i warunków współpracy.

  • Nadzór nad przebiegiem i terminowością realizacji zamówień.

  • Monitorowanie i analiza niemieckiego rynku komunalnego.

Nasze wymagania

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny).

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętności budowania i rozwijania relacji biznesowych.

  • Kultury i umiejętności komunikacyjnych w rozmowach bezpośrednich i telefonicznych.

  • Odpowiedzialności i samodzielności w działaniu.

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.

  • Rozwój kompetencji komunikacyjnych, sprzedażowych i podniesienie skuteczności w realizacji celów, dzięki szkoleniom i kursom.

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer oraz samochód do własnej dyspozycji).

  • Profesjonalne wdrożenie uwzględniające szkolenia produktowe i sprzedażowe.

  • Merytoryczne i praktyczne wsparcie doświadczonych specjalistów.

  • Wyjątkowo koleżeński klimat w firmie tworzonej przez zespół ludzi z pasją.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

PHU IMPEX

Jesteśmy liderem wyznaczającym trendy na rynku usług komunalnych. Od ponad 20 lat współpracujemy z większością firm na rynku polskim oraz z liczącymi się partnerami w całej Europie. Nasi klienci cenią nas za pomoc w optymalizacji kosztów, innowacyjność, profesjonalizm oraz partnerskie i indywidualne podejście do ich potrzeb.

Wierzymy, że naszą największą wartością są ludzie, dlatego dbamy o swoich pracowników i nieustannie wspieramy ich rozwój. Więcej informacji na: http://www.phu-impex.pl

Przewiń do profilu firmy