Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

PDC Logistics Sp. z o. o.

  • Kablowa 1, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień zgodnie z polityką zakupową firmy,

  • Kontrolowanie stanów magazynowych,

  • Wsparcie procesów związanych z przyjęciem zamówionych towarów,

  • Dbałość o terminowość dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami,

  • Weryfikacja dokumentów dostaw,

  • Rejestracja działań związanych z procesem zakupów w ERP,

  • Komunikacja z zagranicznymi dostawcami,

  • Tworzenie analiz, sprawozdań i raportów.

Nasze wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość systemu ERP,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

  • Wysokie zdolności organizacyjne,

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży e-commerce.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie prawa jazdy kat. A

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

PDC to centrum dystrybucji części i akcesoriów do Motocykli, Motocrossów oraz Skuterów Śnieżnych zlokalizowane w Parku Panattoni w Szczecinie-Załomiu (obsługujemy sklepy internetowe 24MX, XLMOTO, Sledstore). Należymy do szwedzkiego potentata e-commerce – Pierce AB. Z tego nowoczesnego magazynu o powierzchni 37 000 m2 wysyłamy ponad 150 000 różnych artykułów i ponad 1,7 miliona paczek rocznie do naszych klientów na całym świecie!

W 2018 roku uruchomiliśmy centrum eksperckie w Baltic Business Park w Szczecinie. Nasz multidyscyplinarny zespół jest częścią prawdziwie europejskiej organizacji i ściśle współpracuje z zespołami w naszych oddziałach w Szwecji i Hiszpanii, aby zapewnić doskonałą ofertę produktów i obsługę klienta.

Przewiń do profilu firmy