Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

PGE Energia Ciepła S.A.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

PGE Energia Ciepła S.A.

Gdańska 34A

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych.
  • Realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych niepublicznych na podstawie procedur wewnętrznych Spółki.
  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej.
  • Weryfikacja i uzgadnianie dokumentów z komórkami/jednostkami organizacyjnymi Spółki.
  • Pełnienie roli przewodniczącego Komisji przetargowych.
  • Realizacja procesu aneksowania umów.
  • Opracowywanie i uzasadnianie propozycji wyboru dostawców.
  • Archiwizowanie dokumentacji zakupowej.

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych (mile widziane).
  • Znajomość przepisów prawa w obszarze: Prawa zamówień publicznych, kluczowych przepisów Kodeksu Cywilnego dotyczących zobowiązań.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane profile związane z prawem, zakupami, ekonomią lub energetyką.
  • Znajomość technik zakupowych oraz negocjacyjnych.
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

PGE Energia Ciepła jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży energetycznej i jednym z największych pracodawców Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Jako Grupa Kapitałowa PGE inwestujemy w przyszłość - zarówno w odnawialne źródła energii, elektromobilność, start-upy, jak i w ciągły rozwój naszych pracowników. Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery pracowników. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Specjalista ds. Zakupów, Gdańska 34A, Szczecin