Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Nexans Industry Solutions Sp. z o.o.

  • Cynkowa 12, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Cynkowa 12

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Lokalne zarządzanie wszystkimi procesami zakupów oraz dostawcami

  • Nadzór nad procesem zamówień oraz prawidłowego przepływu surowców i materiałów w systemie ERP (Navision)

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez terminowe zaopatrzenie w materiały

  • Ścisła współpraca z dostawcami

  • Budowanie długofalowych relacji z dostawcami

  • Weryfikacja faktur od dostawców

  • Codzienna współpraca z działami : FOBO, finansowym, QEHS, produkcji i logistyki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: zarzadzanie i inżynieria produkcji, logistyka)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na minimalnym poziomie B2

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z dostawcami

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na słuchaniu, zadawaniu pytań oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku

  • Wynagrodzenie miesięczne

  • Realny wpływ na rozwój polskiego oddziału

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie grupowe dofinansowane przez pracodawcę

  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED

  • Codzienną dawkę świeżych owoców, dobrą kawę, czekoladę

  • Warsztaty zespołowe

  • Bezpłatny Parking

  • Codzienną pracę w międzynarodowym środowisku

  • Elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Nexans jest światowym liderem w przemyśle kablowym, dostarcza firmom energetycznym i telekomunikacyjnym kable i systemy podnoszące jakość i bezpieczeństwo sieci.

Posiada 82 fabryki w ponad 30 krajach, zatrudnia prawie 26 000 i prowadzi działalność handlową na całym świecie. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu.

Nexans jest również właścicielem patentu z 1926r. na elektryczne przewody grzejne.

W marcu 2018 roku otworzyliśmy nową lokalizację w Szczecinie.

Nasz oddział specjalizuje się w konfekcjonowaniu przewodów do turbin wiatrowych.

Jesteśmy pionierami w produktach zaawansowanych technologicznie, oddani naszym Klientom oraz posiadamy doświadczenie w zaawansowanych usługach.

Więcej o firmie: https://www.nexans.com/

Poszukujemy osoby, która przede wszystkim wykaże się odpowiedzialność za swój obszar, dla której orientacja na zadania i dążenie do doskonalenia procesów będzie kluczowe.

Przewiń do profilu firmy