Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Dobra (pow. policki), Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Noratel jest producentem wysokiej jakości transformatorów. W Polsce jesteśmy największym zakładem produkcyjnym.

    Od 50 lat dostarczamy produkty do wielu firm w przemyśle energetycznym. Nasze wyroby wykorzystywane są m.in. na statków, w pociągach, turbinach wiatrowych, schodach ruchomych, dźwigach i urządzeniach medycznych.

    Wspólnie z naszymi pracownikami stale rozwijamy nasze produkty i miejsce pracy.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Specjalisty ds. zakupów
    Dział: Logistyki
    Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Dobra (pow. policki)

    Zadania będą polegać na:

    • poszukiwaniu i sporządzaniu zapytań ofertowych w kierunku nowych dostawców materiałów, narzędzi, usług itd.
    • wyborze dostawców, negocjowaniu warunków współpracy,
    • podejmowaniu strategicznych działań prowadzących do redukcji kosztów związanych z zaopatrzeniem,
    • wykonywaniu zakupów zgodnie z zapotrzebowaniem wewnętrznym organizacji,
    • pracy administracyjnej w systemie ERP – realizacja zamówień zakupowych, pozyskiwaniem danych dot. obecnych dostawców (cen, wielkości zamówienia itd.), aktualizacja bazy danych.

    Nasze wymagania wobec kandydatów:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata w firmie produkcyjnej,
    • znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym, (poziom min. B1)
    • dobra organizacja pracy własnej, polegająca na samodzielności w podejmowaniu decyzji,
    • wysokie zdolności komunikacyjne,
    • kreatywność w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań,
    • chęć zdobywania nowej wiedzy.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość technik negocjacji,
    • znajomość procesów logistycznych.

    Oferujemy:

    umowę
    o pracę
    atrakcyjne wynagrodzenie
    szkolenia wprowadzające
    prywatną opiekę medyczną
    karnet
    sportowy
    bony świąteczne
    ubezpieczenie grupowe
    dofinansowanie do odpoczynku
    koleżeńską atmosferę w pracy
    realną szansę doświadczenia

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej aplikacji przez Noratel Sp.z o.o.,w szczególności przez Noratel Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrej na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

    Lub: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej aplikacji przez Noratel Sp.z o.o.,w szczególności przez Noratel z siedzibą w Dobrej na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV."

    Administratorem Danych Osobowych jest firma Noratel Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrej (kontakt: ul. Szczecińska 1k, 72-003)

    • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz koniecznie do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencja niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.6 ust.1 pkt. a i c. Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 (Rodo).
    • Osobie składające aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
    • Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż 1 rok od dnia przesłania CV.
    • Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.