Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

STERNET sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zakup części zamiennych oraz usług zewnętrznych koniecznych do realizacji własnej produkcji i realizacji usług serwisowych, przygotowywanie zamówień i składanie ich dostawców,

  • zamawianie i organizacja dostaw pozostałych materiałów i narzędzi dla zapewnienia pracy firmy,

  • negocjacje cen dostawców i pozostałych warunków handlowych,

  • monitorowanie statusu zamówień i rozwiązywanie problemów logistycznych,

  • koordynacja transportów, nadzór nad jakością i terminowością dostaw,

  • zlecenia wysyłek krajowych i międzynarodowych,

  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji,

  • rejestracja i weryfikacja faktur zakupowych w systemie ERP pod kątem zgodności z zamówieniem, wyjaśnianie wszelkich rozbieżności,

  • przygotowanie dokumentacji i raportowanie INTRASTAT,

  • zapewnienie optymalnego stanu zapasów magazynowych dla celów produkcji i serwisu,

  • tworzenie i cykliczna weryfikacja bazy dostawców,

  • wparcie działu handlowego w zakresie opracowywania kosztorysów ofertowych,

  • współpraca z innymi działami firmy: finanse, produkcja, serwis, handel.

Nasze wymagania

  • umiejętności negocjacyjne, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji,

  • wiedza z zakresu logistyki przedsiębiorstw,

  • odpowiedzialność oraz umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatność, dokładność, terminowość,

  • samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office 365 (Excel, Word, Teams),

  • dobra znajomości języka angielskiego faktycznie pozwalająca na swobodną komunikację w rozmowie i na piśmie,

  • wymagane prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku w dziale logistyki przedsiębiorstwa produkcyjnego i/lub usługowego,

  • wykształcenie wyższe z kierunków: logistyka, ekonomia, prawo, kierunki techniczne (mechanika), zarządzanie projektami, ew.,

  • wiedza techniczna z zakresu części maszyn, umiejętność czytania rysunku technicznego, czytania specyfikacji technicznej maszyny,

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP a najlepiej znajomość Systemu Streamsoft Prestiż.

To oferujemy

  • ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (66% pracuje powyżej 5 lat),

  • dobre wynagrodzenie - odpowiednie do kwalifikacji - uzupełnimy premią zależną od uzyskanych rezultatów,

  • dużą samodzielność w działaniu, dużą swobodę dla indywidualnej kreatywności, dla Twoich pomysłów,

  • rozwój zawodowy poprzez dofinansowane szkolenia i studia podyplomowe,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy opartą na wzajemnym poszanowaniu i pomocy w każdym aspekcie codziennych działań,

  • własne przestrzenie biurowe, które wspólnie organizujemy tak aby każdy czuł się w nich komfortowo, gdzie można przygotować i zjeść posiłek oraz odpocząć, do biur dostarczane są sezonowe, świeże warzywa i owoce. Pracownicy korzystają też z nielimitowanego dostępu do kawy, herbaty i ciastek,

  • możliwość elastycznego czasu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

STERNET sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą, która już od 20 lat dostarcza produkty, rozwiązania oraz usługi w szeroko pojętym obszarze napędów mechanicznych i elektromechanicznych. Naszymi klientami są największe polskie przedsiębiorstwa produkcyjne oraz producenci maszyn i urządzeń. Nasi główni partnerzy handlowi to firma SIEMENS i firma FLENDER.

Napędzamy biznesy naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za terminowe oraz optymalne ekonomicznie dostawy produktów i usług służących realizacji zleceń produkcyjnych i usługowych w firmie STERNET. Współpracując w zespole logistyki, będziesz ustalał warunki handlowe dostaw, przetwarzał potwierdzenia zamówień, śledził zaległe pozycje i pomagał w skutecznym rozwiązywaniu wszelkich problemów, które mogą się pojawić.

Opis procesu rekrutacji:

Etap 1 - analiza i ocena przesłanych CV,

Etap 2 - zdalny kontakt z wybranymi kandydatami (komunikator Teams), ponowna ocena kandydatów

Etap 3 - spotkanie, rozmowa kwalifikacyjna, końcowa ocena kandydatów.

Etap 4 - Zatrudnienie na okres próbny do 3 miesięcy

Komplet dokumentów (CV, zdjęcie, LM) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:

e-mail: [email protected]

lub

Dział Kadr

Chemiczna 110

33-101 Tarnów