Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O OO firmie

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O O

Szumin 15

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Firma GOOD FOOD PRODUCTS Sp. z o. o.
Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Zadania jakie powierzamy do realizacji na tym stanowisku obejmują:

  • negocjacje umów oraz zawieranie kontaktów zakupowych,
  • negocjacje cen zakupu materiałów,
  • kontrola i optymalizacja zapasów (materiały i surowce),
  • bieżąca organizacja i koordynacja dostaw, nadzór nad ich terminową realizacją,
  • prowadzenie procesu selekcji dostawców: wyszukiwanie potencjalnych dostawców; pozyskiwanie ofert, wycen,
  • ciągłe doskonalenie procesów zakupowych, pozwalające redukować koszty materiałów i surowców,
  • bieżące kontakty z dostawcami, w tym realizacja procesu reklamacyjnego,
  • bieżąca współpraca z działem: Produkcji, Sprzedaży, Magazynem, Finansami,
  • stałe rozwijanie poszczególnych grup asortymentowych.

Dla ich efektywnej realizacji konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • praktyczna wiedza z zakresu logistyki dostaw oraz procesów zaopatrzenia,
  • umiejętność analitycznego myślenia, umysł ścisły – procesowe spojrzenie na całość zagadnień związanych z zakupami,
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office + znajomość systemów klasy ERP (mile widziane Comarch ERP XL),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale zakupów firmy produkcyjnej (mile widziana branża FMCG,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (wykorzystywany w codziennej pracy) – warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B (czynne),
  • wykształcenie wyższe,
  • otwartość na zmiany, kreatywność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji,
  • umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego, programów sportowych MULTISPORT, pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich oraz pakiet prawny i socjalny,
  • bony świąteczne i prezenty dla dzieci z ZFŚS,
  • bezpłatny dojazd z Poznania (Rondo Kaponiera, Ogrody).
DOŁĄCZ DO NASZEJ RYŻOWEJ EKIPY! :)
Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Good Food Products Sp. z o. o. w ramach rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania powierzonych danych osobowych znajdują się na stronie http://www.goodfood.pl/kariera/Oferty%20pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy