Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów Technicznych i Inwestycyjnych

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    70 lat

    na światowych
     rynkach
    top
    ponad 3,7tys. pracowników
    w Grupie
    top
    top

    8

    zakładów
     produkcyjnych
    top

    10 lat

    na
    GPW
    top

    Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla CIECH S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
    • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony wraz z niezbędnymi narzędziami pracy
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy w dziale Zakupów Technicznych i/lub Inwestycyjnych
    • Znajomość podstawowych zagadnień prawnych i finansowych w Umowach
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w relacjach biznesowych
    • Biegła obsługa MS Office (szczególnie MS Excel oraz PowerPoint)
    • Zarządzanie i koordynacja portfolio projektów oraz myślenie procesowe
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Komunikatywność, sumienność, zaangażowanie

    Twoje zadania:

    • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z dostawcami polskimi i zagranicznymi
    • Prowadzenie akcji ofertowych, przetargów, negocjacji handlowych, przygotowywanie umów
    • Monitorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
    • Wspieranie zespołu zakupowego w efektywnej pracy
    • Ścisła współpraca z innymi działami w ramach realizacji bieżących zadań

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom