Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów technicznych

Prymat sp. z o.o.O firmie

Prymat sp. z o.o.

Chlebowa 14

Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowego zakupu części zamiennych i materiałów pomocniczych,

  • Zapewnienie właściwego standardu gospodarki magazynowej w Magazynie Technicznym,

  • Zapewnienie i wspieranie systematycznego rozwoju i optymalizacji magazynu części zamiennych oraz przeciwdziałanie powstaniu nadmiernych zapasów

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań ograniczających koszty części i materiałów

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych (faktur, W-Z)

  • Wyszukiwanie nowych dostawców, analiza rynku oraz aktualizowanie ich bazy

  • Praca w systemie SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe techniczne)

  • Kreatywność i zdolność do rozwiązywania problemów

  • Zdolność logicznego myślenia

  • Doskonała organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość ogólnych zagadnień technicznych (np. mechanika, automatyka, rysunek techniczny, materiałoznawstwo, obróbka materiałowa itp.)

  • Posługiwanie się j. angielskim umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Bardzo miłą, przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Duże wsparcie w realizacji zadań i własnych pomysłów

Jeśli szukasz rozwoju i nowych wyzwań. Masz głowę pełną pomysłów i chcesz je realizować. Jeśli cenisz dobrą atmosferę i szukasz stabilnej pracy

Dołącz do Lidera na rynku przypraw w Polsce. Firmy, która ciągle się rozwija i poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. zakupów technicznych (Jastrzębie-Zdrój).

Przewiń do profilu firmy

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.