Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów Technicznych

KGL S.A.

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i prowadzenie pełnych procesów zakupowych dla działów technicznych (Utrzymanie Ruchu i Narzędziownie)

  • rozpoczęcie centralizacji procesów zakupowych

  • opracowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych, porównywanie otrzymywanych ofert oraz ich analiza

  • współpraca z kierownikami UR i Narzędziowni przy opracowaniu specyfikacji technicznej

  • opracowanie i zarządzanie bazą dostawców

  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz dbanie o dobrą współpracę

  • prowadzenie negocjacji oraz przedstawianie rekomendacji wyboru dostawcy

  • przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentacji związanej z procesami zakupowymi

  • przygotowywanie raportów dot. prowadzonych procesów zakupowych

  • okazjonalny odbiór towaru od dostawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o dynamicznym środowisku pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • znajomość branży obróbki metali i funkcjonowania Narzędziowni

  • doświadczenie w pracy w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

  • znajomości programu Excel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP

  • zdolności analityczne

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

KGL S.A.

KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, od niemal 30 lat działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zajmujemy się:

- produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych,

- dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych,

- importem surowców i półproduktów,

- wytwarzaniem narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.

Od lat koncentrujemy nasze działania na zwiększaniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własne narzędziownie.

W całej Grupie KGL pracuje łącznie niemal 1000 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój wyjątkowy charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca cały czas udoskonalamy nasze systemy wynagradzania, dostosowując je do realiów rynkowych oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów.

Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy, ale również własne pomysły.

Przewiń do profilu firmy