Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Schwarte Group Sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie materiałów produkcyjnych i pośrednio produkcyjnych oraz obsługa zamówień;

  • analiza planów produkcyjnych pod kątem potrzeb materiałowych;

  • współpracę z aktualnymi dostawcami firmy i wyszukiwanie nowych ;

  • prowadzenie negocjacji zakupowych, kontraktowych;

  • wyszukiwanie materiałów (na rynku polskim i zagranicznym);

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez właściwe ustalanie wielkości dostaw, dbanie o terminowość dostaw i odpowiedni poziom zapasów magazynowych oraz ich kontrola.

  • uczestniczenie w projektach zakupowych mających na celu optymalizację zaopatrzenia pod względem jakości , cen, alternatywnych źródeł zaopatrzenia;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie logistyczne lub techniczne,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i tekstu,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów techniczno-handlowych i korespondencji,

  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • samodzielność, dobra organizacji pracy, zdolności analitycznego myślenia, odpowiedzialność, skrupulatność, umiejętność podejmowania decyzji

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku w dziale zakupów, logistyki lub zaopatrzenie techniczne, utrzymanie ruchu, kontrola jakości

  • doświadczenia w obsłudze systemu zintegrowanego klasy MRP / ERP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • stały kontakt z językiem niemieckim lub angielskim

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę

Schwarte Group obejmuje marki: SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczarskiego, farmaceutycznego/kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Nasze usługi obejmują doradztwo/planowanie, projektowanie i produkcję indywidualnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy