Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów technicznych

  • Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Zakres obowiązków:

    • Analiza wewnętrznych zgłoszeń na zakup materiałów, narzędzi, maszyn i usług,
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert,
    • Poszukiwanie nowych dostawców,
    • Sporządzanie zamówień,
    • Kontrola prawidłowości i terminowości realizacji zleceń zakupów w systemie SAP,
    • Kontakt z dostawcami polskimi i zagranicznymi w zakresie ustaleń szczególnych warunków zakupowych,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Ocena dostawców.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
    • Doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej,
    • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego - warunek konieczny,
    • Umiejętność sporządzania zapytań ofertowych,
    • Znajomość systemu SAP,
    • Doświadczenie w obszarze zakupów części zamiennych, maszyn i narzędzi,
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office),
    • Znajomość taktyk negocjacyjnych,
    • Wysoki poziom etyki zawodowej,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Kultura osobista, sumienność, zaangażowanie.

    OFERUJEMY:

    atrakcyjne wynagrodzenie
    umowę o pracę bezpośrednio
    z firmą
    stabilne zatrudnienie
    szeroki system premiowy
    dofinansowanie
    do wypoczynku wakacyjnego
    dofinansowanie obiadów
    pracowniczy program emerytalny
    prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
    pożyczkę na cele mieszkaniowe
    do zajęć sportowych
    profilowane szkolenia
    rozwój
    zawodowy
    dobrą
    atmosferę
    przyjazne środowisko pracy
    możliwość organizacji transportu dla grupy pracowników

    Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj

    767 241 241

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez VOSS Automotive Polska Sp. z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.”

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez VOSS Automotive Polska Sp. z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole, również w celach niezbędnych dla przyszłych procesów rekrutacji.”

    Pełna informacja odnośnie przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacji znajduje się tutaj.