Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów technicznych

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

  • Lodowa 80, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Lodowa 80

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie, kwalifikowanie i monitorowanie potencjalnych dostawców

  • Kontrola kosztów zakupu surowców

  • Zdobywanie i analizowanie ofert cenowych oraz negocjacje z dostawcami

  • Przygotowywanie raportów i analiz oraz raportowanie wyników

  • Wspieranie procesu homologacji wzorców dostarczonych przez dostawców

  • Analiza współpracy i opieka nad siecią dostawców

  • Prace administracyjne związane z zatwierdzaniem faktur, wyjaśnianiem różnic cenowych, jakościowych, ilościowych, aktualizacja cenników

  • Wystawianie zamówień, zakładanie artykułów, dostawców

  • Prowadzenie projektów zakupowych (np. plan oszczędności)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zakupami w branży produkcyjnej

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność analitycznego myślenia i prowadzenia negocjacji handlowych;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w środowisku związanym z przemysłem motoryzacyjnym

  • Dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku

  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.