Oferta pracy

04/2021
DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów technicznych

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.O firmie

  • Korczaka 37, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Korczaka 37

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującą procedurą wewnętrzną,

  • koordynacja terminowej realizacji zamówień,

  • weryfikacja poprawności dokumentów związanych z dostawami, akceptacja merytoryczna faktur zewnętrznych,

  • administrowanie systemu elektronicznego wspierającego procesy zakupowe oraz inicjowanie rozwoju jego funkcjonalności,

  • rozwój relacji z dostawcami i podwykonawcami krajowymi i zagranicznymi

  • współpraca z działem księgowości, magazynem i zespołem zarządzania projektami.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera, MS Office / Excel,

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (w mowie i piśmie),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • analityczne myślenie, zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w projektach dla największych firm z branży farmaceutycznej, spożywczej i chemicznej w Polsce i za granicą,

  • rozwój zawodowy u boku doświadczonych specjalistów,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do karty Multi Sport,

  • program opieki medycznej,

  • spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy podmiotów specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla obsługi procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym oraz tworzyw sztucznych.

Polski oddział Grupy Dec skupiony jest na tworzeniu rozwiązań inżynieryjnych oraz montażu urządzeń i kompletnych instalacji. Obsługujemy Klientów z całego świata, w tym powszechnie znane i cenione marki, z którymi jako konsumenci mamy często na co dzień styczność.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje