Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Animex Foods sp. z o.o.O firmie

Animex Foods sp. z o.o.

15

Morliny (pow. ostródzki; gm. Ostróda)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu Zakupów Technicznych

  • Weryfikacja obecnych i zakładanie nowych indeksów zakupowych

  • Zakładanie rekordów i listy źródeł

  • Wdrożenie polityki autoryzacji – negocjacje i podpisywanie umów

  • Uczestnictwo w procesie wyboru i oceny dostawców

  • Pomoc przy uzgadnianiu warunków współpracy, negocjacjach z dostawcami

  • Optymalizacja kosztów zakupu części technicznych do maszyn i urządzeń

  • Praca w systemie SAP – wprowadzanie danych i kontrola cen

  • Generowanie raportów w Excel dla potrzeb wewnętrznej kontroli

  • Ofertowanie na platformie zakupowej

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami – warunek konieczny

  • Dokładność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętności negocjacyjne i zdolności analityczne

  • Znajomość obsługi systemu SAP będzie mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bilety do kina, bony świąteczne),

  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy