Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów technicznych

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych.
Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy
misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia
i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy
z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,
ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie towarów i usług technicznych, z wykorzystaniem posiadanej bazy danych
  • Kontrola stanów magazynowych i planowanie zaopatrzenia
  • Bieżąca współpraca z dostawcami
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących cen, warunków i terminów dostaw
  • Nadzór nad terminowością, jakością oraz zgodnością realizacji zamówień i dostaw z obowiązującymi umowami
  • Poszukiwanie możliwości usprawnień procesów zakupowych
  • Kontakt z pozostałymi działami firmy, w tym w szczególności z Działem Produkcji oraz Działem Księgowości
  • Monitorowanie rynku dostawców, poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów mile widziane, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, kontakcie z dostawcami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MsOffice, atutem będzie znajomość systemu SAP
  • Zmysł techniczny, znajomość zagadnień i języka technicznego
  • Komunikatywność, otwartość i asertywność
  • Samodzielność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
za pomocą przycisku:

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj profile

... i dołącz do teamu #earthchangers

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy