Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów technicznych

IAM Import Eksport Sp. z o.o.O firmie

  • Odrzańska 12, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IAM Import Eksport Sp. z o.o.

Odrzańska 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji zleceniodawców z zapytań ofertowych

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców

  • przygotowywanie wycen do zapytań ofertowych

  • negocjacje cen z dostawcami materiałów oraz usług

  • planowanie i realizacja zakupów materiałowych na potrzeby realizowanych projektów

  • współpraca z działem księgowości w celu rozliczenia kontraktu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność czytania rysunku

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w piśmie i mowie

  • dobra organizacja pracy

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • motywacja i zaangażowanie w pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim lub angielskim

To oferujemy

  • godziwe wynagrodzenie

  • godziny pracy od 8:00 do 16:00

  • pakiet medyczny

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Nasza firma od ponad 18 lat prężnie działa w branży konstrukcji stalowych. Na rynku zagranicznym współpracujemy z wiodącymi przedsiębiorstwami znanymi w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy