Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów technicznych

Tomorrow’s System Sp. z o.o.O firmie

  • Okulickiego 7/9, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tomorrow’s System Sp. z o.o.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów elementów elektronicznych, mechanicznych elektrycznych i elektronicznych

  • Poszukiwanie zamienników części i tworzenie strategii ciągłości dostaw, zapewniającej dostępność materiałów zgodnie z planem produkcyjnym

  • Realizacja zakupów krajowych, wewnątrzwspólnotowych i importowych

  • Nawiązywanie i utrzymanie długotrwałej współpracy z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi

  • Codzienne realizowanie zamówień bieżących na zapotrzebowanie materiałowe, celem przygotowania zamówień i zapewnienia płynności pracy przedsiębiorstwa

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem zakupów

  • Pomoc we wdrożeniu programu/systemu do zakupów związanych z zapotrzebowaniem wewnętrznym

  • Wystawianie i wysyłanie zamówień do dostawców/podwykonawców, zarządzanie potwierdzeniami oraz monitorowanie statusów realizacji.

  • Nadzorowanie dostawy zamówionych towarów (kontakt z przewoźnikami i agencjami celnymi)

  • Koordynowanie i optymalizacja operacji związanych z procesami zakupowymi w firmie

  • Optymalizacja kosztów zakupów towarów i usług

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami przedsiębiorstwa.

  • Pozyskiwanie ofert z rynku, wyszukiwanie dostawców i ich weryfikacja

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz zapewnienie optymalnego poziomu dostaw

  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

  • Zamawianie płytek PCB oraz ich montażu zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wynikającym z zamówień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziedzinie zakupów krajowych, wewnątrzwspólnotowych oraz importowych

  • Zdolności negocjacyjne i analityczne

  • Znajomość rynku urządzeń technicznych oraz zainteresowanie branżą techniczną

  • Konieczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki i elektroniki będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność dokonywania odpraw celnych importowych (w tym przesyłek Poczty Polskiej) będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz pakietu Google (Gmail, Gdocs, arkusz kalkulacyjny)

  • Sumienność i uczciwość

  • Dobra organizacji pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i komunikatywność podczas pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość odpraw celnych przesyłek lotniczych, kolejowych i morskich.

  • Znajomość reguł incoterms

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność szukania zamienników elementów techniczny np., przewody, proste elementy elektryczne/ elektroniczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Marka Opt Lasers firmy Tomorrow's System Sp. z o.o to światowy lider w dziedzinie nowych technologii zajmujący się produkcją systemów laserowych. Oferujemy rozwiązania i komponenty związane z techniką laserową. Projektujemy i produkujemy głowice laserowe do cięcia i grawerowania, sterowniki, moduły laserowe oraz rozwiązania indywidualne. Firmę założono w 2014 roku, zaraz po tym, jak dwuosobowy zespół został jednym z laureatów konkursu na najlepszy polski Start-Up, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Obecnie firma bardzo dynamicznie się rozwija poszerzając swoją dominację na rynku nowych technologii laserowych. Ponad dwudziestoosobowy zespół dokłada wszelkich starań, aby poszerzyć grono zadowolonych klientów zawierając nowe kontrakty oraz wprowadzając innowacyjne rozwiązania na rynek. Firma rozwija się na wielu płaszczyznach i z każdym rokiem wydzielane są kolejne stanowiska pozwalające stworzyć zgrany, uzupełniający się i dobrze funkcjonujący zespół. To właśnie dzięki aktualnym osiągnięciom jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc zaproponować Państwu pracę na stanowisku: Specjalisty ds. zakupów technicznych

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Piaseczno, Okulickiego 7/9

Czas pracy: Pełen etat (godziny pracy: 8 – 16)

Prosimy o wskazanie oczekiwań finansowych w formularzu zgłoszeniowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Sprawdź nasze inne ogłoszenia o pracę- prowadzimy otwartą rekrutację na nowopowstałe techniczne stanowiska.

Poznaj nas, zaglądając na stronę naszej marki: https://optlasers.com/