Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Stadler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Siedlce, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy.

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy w Siedlcach powyżej 500 pojazdów szynowych w tym 60 nowoczesnych pociągów FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Dołącz do naszego zespołu!
Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. Zakupów TechnicznychNumer ref.: Nr ref.: ZT/20

Zakres obowiązków:

  • Analiza, opracowywanie oraz zarządzanie procesem zmian technicznych
  • Zapewnianie dostępności materiałów mechanicznych i elektromechanicznych oraz usług zdefiniowanych w ramach obowiązków
  • Budowanie relacji biznesowych z dostawcami oraz kooperantami
  • Optymalizowanie kosztów
  • Wsparcie oraz dzielenie się wiedzą techniczną w ramach działu
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, inżynierii produkcji i obszarem logistyki

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dobra obsługa komputera – środowisko MS Office, szczególnie MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów
  • Mile widziana wiedza techniczna z obszaru elektrycznego lub mechanicznego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i dokładność, efektywna organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
  • Ambitne i odpowiedzialne projekty w branży kolejowej
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wpisując nr ref. w tytule za pomocą Aplikuj lub Stadler Polska Sp. z o.o. ul. Targowa 50, 08-110 Siedlce , tel. +48 / 25 746 45 00
Więcej informacji na temat firmy znajduje się na stronie: www. stadlerrail.com
Klauzula dla kandydatów do pracy

na mocy art. 13 RODO (podawana w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą)

Szanując Państwa prywatność oraz dbając o to, aby wiedzieli Państwo jak przetwarzane są Państwa dane osobowe, przedstawiamy zestaw najważniejszych informacji związanych z Rozporządzeniem UE 2016/679, zwanym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych („RODO”):

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka STADLER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Targowej 50, 08-110 Siedlce, NIP: 821-247-71-36, REGON 140761578.

DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA

We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się
z administratorem pod adresem: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy