Specjalista ds. zakupów technicznych z j. angielskim w Automotive

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 29.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 28.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    7-21-54731

    Dla naszego klienta, firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem portfolio produktowego i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem na stanowisku: Specjalista ds. zakupów technicznych z j. angielskim w Automotive

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z istniejącymi dostawcami zlokalizowanymi za granicą i w Polsce celem zagwarantowania dostępności części do maszyn i urządzeń
    • zakupy maszyn i urządzeń oraz komponentów niezbędnych do optymalnej pracy parku maszynowego
    • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów zakupu
    • inicjowanie działań mających na celu osiągnięcie określonego poziomu oszczędności poprzez rozwijanie współpracy z dostawcami, negocjacje jak i szukanie większych wolumenów zakupowych
    • kompleksowa współpraca z istniejącymi dostawcami, pozyskiwanie nowych dostawców oraz prowadzenie działań operacyjnych (koordynowanie aktywności administracyjnych, egzekwowanie realizacji warunków umowy, raportowani działań w systemie SAP)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
    • doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze zakupów technicznych w branży Automotive (warunek konieczny)
    • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP
    • samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę

    Korzyści:

    • ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
    • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
    • możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze zakupów w branży Automotive
    • codzienny kontakt z językiem angielskim
    • przyjazna atmosfera pracy
    • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.