Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • Teolin 18B, 92-701, Polska
    Teolin (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Onninen Sp. z o. o.

Teolin 18B

Teolin (pow. łódzki wschodni)

Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Aktualnie do Działu Realizacji Zakupów w Teolinie k. Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
(KABLE, ENERGETYKA i OŚWIETLENIE)

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami, w tym: planowanie i realizacja zakupów, w szczególności realizacji zamówień towarów magazynowych, bonusowych, promocyjnych i specjalnych
  • Kontrola i nadzór nad poprawnością cen zakupu, wyjaśnianie niezgodności
  • Bieżąca współpraca z Menedżerem Produktu / Dyrektorem Kategorii w obszarze realizacji zamówień, tworzenia raportów i innych zadań
  • Kontrola i nadzór nad poprawnością danych produktowych i parametrów w systemach
  • Planowanie i kontrola zwrotu produktów, w szczególności towarów o niskim wskaźniku rotacji
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie

Wymagany profil kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku pracy o profilu: obsługa dostawcy / klienta /
  • Mile widziana znajomość branży kablowej, energetycznej i oświetleniowej
  • Dobra znajomość obsługi programów EXCEL oraz SAP
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i sumienność
  • Elastyczność i łatwość szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość procesów logistycznych mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy językowe
Prywatna opieka medyczna
Pakiet benefitów
Ubezpieczenie grupowe

Praca w środowisku międzynarodowym
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
Możliwość rozwoju zawodowego
Pyszna kawa

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne