Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Greiner Packaging Sp. z o.o.O firmie

Greiner Packaging Sp. z o.o.

Aleja 20-lecia 54

Teresin (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz zapotrzebowania materiałowego

  • Analiza poziomu zapasów materiałów produkcyjnych

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami

  • Obsługa zapytań ofertowych i zamówień

  • Koordynacja dostaw materiałów

  • Przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego / warunek konieczny

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Doświadczenie w dziale logistycznym oraz znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Partnerską współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Dobrze zorganizowane wdrożenie do pracy

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, ZFŚS, prezenty okolicznościowe)

  • Szkolenia językowe w godzinach pracy

  • Szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Od 150 lat firma Greiner Packaging rozwija rodzinny biznes w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Dziś ponad 30 fabryk GP, rozsianych po całym świecie, dzięki szerokiej gamie produktów i technologii zaspokaja potrzeby klientów i konsumentów.

Od lat, w czołówce najlepiej zarządzanych i najbardziej efektywnych fabryk znajdują się polskie zakłady w Teresinie i Grodzisku Mazowieckim.

AKTUALNIE DO NASZEJ FABRYKI W TERSINIE (AL. XX-LECIA 54) POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) drogą elektroniczną

do dnia 30.04.2021 r. za pomocą przycisku do aplikowania.

Dołącz do nas!