Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

CRYSTAL Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 30

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie materiałów i części zgodnie z wyznaczonymi terminami realizacji procesów produkcyjnych

  • monitorowanie i analiza poziomu zapasów surowców i materiałów do zapewnienia ciągłości produkcji

  • analiza ofert handlowych, przegląd i ocena dostawców pod kątem dotychczasowej współpracy, pozyskiwanie nowych dostawców, negocjacja cen i warunków dostawy,

  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami

  • nadzór terminowości dostaw

  • kontrola realizacji zamówień pod katem ilości i cen

  • podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości procesów zakupowych, organizacji i metod pracy

  • współpraca z działem produkcji i planowania w zakresie wymiany informacji dotyczących zapotrzebowania w różnych okresach czasu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ( preferowane – logistyka, planowanie, ekonomia, zarządzanie procesami produkcyjnymi)

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z planowaniem produkcji, zakupami i/lub logistyką

  • znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem zakupów

  • znajomość języka angielskiego- mile widziane

  • znajomość systemu ERP / MRP

  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • umiejętności podejmowania decyzji i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków

  • bardzo dobrej znajomości Ms Office (zwłaszcza Excel)

  • Prawo jazd Kategorii B

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz osiąganych wyników w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w młodym, kreatywnym i aktywnym zespole

Jesteśmy producentem najbezpieczniejszych drzwi pasywnych oraz okien PCV

o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze produkty dostarczamy do klientów w większości państw Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz celem podniesienia jakości obsługi naszych klientów na ternie DACH poszukujemy osoby (lub firmy) na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy