Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

AUTOMATION TRADERO firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykorzystywanie swojego entuzjazmu w kontaktach B2B

  • Odpowiednie reprezentowanie firmy

  • Utrzymanie dobrych stosunków z zastanymi dostawcami

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów biznesowych w oparciu o udostępnione źródła

  • Dbałość o szczegółowe przygotowanie dokumentacji

  • Kontrola realizacji zamówień

  • Analizowanie ofert, negocjowanie cen i warunków dostaw

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą energiczną, żywiołową i ambitną

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem Angielskim

  • Cenisz sobie wolne weekendy

  • Chcesz pracować w godzinach 8-16

  • Jesteś osobą otwartą na wyzwania

  • Posiadasz min. średnie wykształcenie

  • Masz prawo jazdy kat.B

  • Praca z komputerem nie jest dla Ciebie wiedzą tajemną

  • Chcesz uczyć się nowych rzeczy i rozwijać swoje umiejętności

  • Dbasz o szczegóły

  • Nie masz problemów z wystąpieniami publicznymi

  • Jesteś osobą otwartą i lubisz rozmawiać z innymi

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki finansowe

  • Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie (Apple). Rozwijamy struktury firmy i szkolimy przyszłe kadry menadżerskie. Działamy na całym świecie, a nasza marka jest znana na każdym kontynencie

  • Nasza siedziba w Tychach spełnia najwyższe oczekiwania pracowników

  • U nas nie ma rywalizacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • szkolenia pracownicze

AUTOMATION TRADER

Jesteśmy firmą dystrybucyjną zajmującą się dostarczaniem części zamiennych do automatyki przemysłowej. Dzięki rosnącej popularności na tego typu usługi, staliśmy się regionalnym liderem branży - jednocześnie aspirując do globalnej czołówki. Dzięki bardzo dobrym prognozom na przyszłość oraz wysokiej determinacji, jesteśmy w stanie spełniać wszystkie wymagania kontrahentów. Działamy globalnie a nasi klienci potwierdzają najwyższą jakość naszych usług. Jesteśmy na każdym kontynencie, jesteśmy niemal w każdym kraju. Jesteśmy Automation Trader.

Dzięki intensywnej polityce ekspansyjnej i szybkiemu rozwojowi Automation Trader oferujemy pracę na pełny etat w charakterze Specjalisty do spraw Zakupów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zakupowe będzie dodatkowym atutem. Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i w piśmie jest warunkiem koniecznym.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.