Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów - (Vendor Master Data & Contract Management)

Nemak Business Services EUO firmie

  • Towarowa 2, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nemak Business Services EU

Towarowa 2

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola i terminowe procesowanie systemowych wniosków zmiany/założenia danych dostawców w systemie SAP oraz danych kontraktowych w SAP

  • zakładanie i zmiany danych dostawców w systemie SAP

  • zakładanie i zmiany kontraktów ilościowych w systemie SAP

  • współpraca z międzynarodowymi dostawcami oraz innymi zakładami Nemak Europe

  • zarządzanie danymi w systemie SAP

  • zapewnienie zgodności procesu z polityką i procedurami zakupowymi

  • wsparcie procesowania i monitorowania zamówień zakupu materiałów

  • wsparcie procesu monitorowania terminowości dostaw materiałów

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (wymagana)

  • znajomość drugiego języka: niemieckiego lub hiszpańskiego lub czeskiego lub słowackiego lub węgierskiego na poziomie B2 (wymagana)

  • znajomość systemu SAP (mile widziana)

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy z zespole

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

  • dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia ponad 22 000 pracowników i posiada 38 wydziałów produkcyjnych w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Przewiń do profilu firmy