Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów w Biurze Zakupów

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze (mile widziane studia podyplomowe z zakresu Prawa zamówień publicznych),
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa z zakresu sporządzania umów zakupowych
      ( w szczególności Kodeksu Cywilnego oraz Kodeksu Spółek Handlowych),
    • Znajomość ustawy „Prawo zamówień publicznych”,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
    • Komunikatywność, nastawienie na pogłębianie wiedzy specjalistycznej, inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie przetargów i udział w komisjach przetargowych,
    • Tworzenie, zawieranie i negocjowanie umów i kontraktów oraz kontrola ich realizacji,
    • Analiza rynku, poszukiwanie nowych dostawców,
    • Współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie zakupów,
    • Optymalizacja procesów zakupowych,
    • Przygotowywanie prawidłowej dokumentacji zakupowej,
    • Przygotowywanie raportów, analiz, koncepcji zakupowych związanych z prowadzonymi procesami zakupowymi.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w zespole nie bojącym się żadnych wyzwań w organizacji, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
    • Samodzielność na stanowisku pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach branżowych itp.

    Osoby zainteresowane, które spełniają nasze wymagania prosimy
    o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252