Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów w branży FMCG

Pracuj.pl dla Firm

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem zakupowym,

  • Współpraca z firmami logistycznymi i dostawcami, pozyskiwanie nowych dostawców;

  • Sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje cen i warunków współpracy,

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość Excela,

  • Umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą