Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów w branży medycznej

PPH PIWI FEMMAO firmie

  • Pomorska 41, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PPH PIWI FEMMA

Pomorska 41

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie dostawców odzieży medycznej oraz SOI na rynku krajowym

  • poszukiwanie dostawców odzieży medycznej oraz SOI na rynkach zagranicznych – głównie daleki wschód

  • poszukiwanie nowych produktów do oferty

  • kontrola stanów magazynowych i zapewnienie ciągłości dostaw

  • samodzielne negocjowanie warunków zakupu i dostaw

  • analiza rynku

  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się odzieżą medyczną lub przemysłową - warunek konieczny

  • samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • znajomości jęz. angielskiego

  • doskonałej umiejętności komunikacji

  • umiejętności negocjacji z dostawcami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon, samochód do podróży służbowych

  • prace w miłej, rodzinnej atmosferze w dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizja

PPH Piwi Femma jest przedsiębiorstwem działającym w kilku obszarach związanych z produkcją odzieży. Najbardziej dynamicznie rozwijającym się obszarem naszego działania jest produkcja oraz dystrybucja odzieży medycznej jak i Środków Ochrony Indywidualnej.

Do naszej firmy poszukujemy samodzielnego managera do spraw zakupów krajowych oraz zagranicznych.

Jeśli jesteś osobą nastawioną na cel, ambitną, samodzielną w pełni zaangażowaną w wykonanie powierzonych zadań to czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy