Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów w Dziale Logistyki

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.O firmie

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.

Księcia Ziemowita 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i optymalizację stanów magazynowych wybranej grupy produktów w magazynie centralnym i magazynach lokalnych

  • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami

  • Organizację transportu, współpracę ze spedycją

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową z dostawcami

  • Doświadczenie w zakupach - realizacji zamówień, monitorowaniu zapasów, współpracy z dostawcami zagranicznymi

  • Wykształcenie wyższe

  • Doskonałe umiejętności analityczne

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • Efektywna współpraca w zespole na różnych poziomach organizacji

  • Operatywność, inicjatywa oraz skuteczność działań pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej firmie z 30-letnią tradycją na rynku

  • Opiekę medyczną

  • Gruntowne, kompleksowe szkolenia z obsługi systemu i standardów współpracy z dostawcami

  • Zdobycie ciekawego doświadczenia w dużej, sieciowej, nowocześnie zorganizowanej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Przyjazną atmosferę pracy i kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją, współpracującą ze światowymi koncernami.

Przewiń do profilu firmy