Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów w Dziale Marketingu Produktu

Viessmann Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy wiodącym producentem techniki grzewczej koncentrującym się na nowoczesnych technologiach mających na celu oszczędność energii i kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego.

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty i dbałość o ich atrakcyjność techniczną i handlową.
  • Budowanie polityki produktowej w oparciu o potrzeby klientów i zmiany rynku.
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, wsparcie procesów sprzedaży
  • Sporządzanie analiz techniczno-handlowych produktów
  • Audyty dostawców, kontrola rentowności zakupu i sprzedaży, dbałość o dostępność produktów
  • Prowadzenie negocjacji w środowisku międzynarodowym
  • Finalizacja porozumień handlowych
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy międzynarodowymi podmiotami w Grupie Vi.

Szukamy:

  • Osób z wyższym wykształceniem technicznym (mile widziana specjalizacja ciepłownictwo, klimatyzacja)
  • Z doświadczeniem i wiedzą dotyczącą branży techniki grzewczej, wentylacyjnej i instalacyjnej
  • Z doświadczeniem w sprzedaży lub zakupach
  • Z biegłą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:

  • Praca w środowisku międzynarodowym.
  • Profesjonalne wprowadzenie stanowiskowe w oparciu o doświadczonych współpracowników.
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, bogatą platformę e- learningową oraz realizowanie projektów tematycznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

Administratorem danych osobowych podanych przez Pana/Panią w dokumentach aplikacyjnych jest Viessmann sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Karkonoska 65, 53-015 Wrocław (adres mailowy do korespondencji: [email protected]).

Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko. Dane osobowe przetwarzane będą również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, jednak jedynie po uzyskaniu odrębnej dobrowolnej zgody w tym zakresie.

Ogłoszenie archiwalne