Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów w firmie elektromontażowej

SEL ENERGY Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie ogólnych warunków współpracy z dostawcami

  • Kontroling zamówień i dostaw

  • Współpraca i dobra komunikacja z obszarów projektowych, controlingu, produkcji, kontroli jakości

  • Przygotowywanie wycen materiałów

  • Współpraca z zagranicznymi oraz krajowymi producentami i dostawcami

  • Okresowe analizy rynku dostawców i przegląd warunków współpracy

  • Ewidencja i kontrola umów oraz innych dokumentów

  • Proponowanie i realizacja inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych

  • Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Analizowanie i porównywanie ofert

  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z dostawcami

  • Weryfikacja stanu realizacji zamówień klienta

  • Określenie daty dostawy zamówień, a także przygotowywanie harmonogramu dostaw

  • Praca w zespole i merytoryczne wsparcie współpracowników

  • Współpraca i utrzymywanie dobrych kontaktów z obecnymi i przyszłymi dostawcami

  • Prowadzenie negocjacji związanych z zakupem materiałów

  • Budowanie i rozwój sieci niezawodnych dostawców lokalnych i międzynarodowych

  • Przegląd i interpretacja rysunków technicznych i wszelkich dokumentów pomocniczych w celu określenia materiałów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne

  • Znajomość rynku dostawców

  • Umiejętność dokładnej interpretacji rysunków i dokumentów technicznych

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu wyceną procesu od początku do końca, nadzór i interweniowanie w razie potrzeby

  • Inicjatywa, dociekliwość, skrupulatność, umiejętność pracy pod presja czasu

  • Mile widziane doświadczenie związane z zakupem materiałów i negocjacji z dostawcami

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w firmie budowlanej), najlepiej w branży elektrycznej

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy/studenci IV,V rok wydziału elektrycznego.

Przewiń do profilu firmy