Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o.O firmie

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o.

Mariana Jachimowicza 17

Wałbrzych

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o., lider w produkcji układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie, do swojej fabryki w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (fabryka w Wałbrzychu) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Realizacja strategii zaopatrzenia zgodnie z wymogami firmy
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, zamówień, kontraktów
  • Ocena i analiza dostawców, kosztów i czasu realizacji zakupów
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami oraz zakupów materiałów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • Kontrola faktur w zakresie poprawności cen, wyjaśnianie niegodności
  • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów oraz współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Opracowywanie i wdrażanie planów redukcji kosztów

Zakres obowiązków Project Buyera:

  • Koordynacja wdrażania nowych projektów ze strony Zakupów – ustalenie planu czasowego i kontrola priorytetów podczas przygotowania dostawców do nominacji nowego projektu
  • Śledzenie oraz wizualizacja statusu zapytań RFQ w ramach przygotowania nowego projektu
  • Kontrola ustalonego kosztu materiału i oprzyrządowania poprzez zarządzanie zmianami od fazy zerowej do SOP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość zagadnień i procedur z obszaru zakupów i jakości mile widziane
  • Umiejętność budowania relacji

Oferujemy:

  • Stabilna, interesująca i odpowiedzialna praca w renomowanej japońskiej firmie
  • Pakiet benefitów (Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, dofinansowanie do stołówki, premie za zrealizowanie założonych celów, okazjonalne bonusy finansowe i rzeczowe)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • Szkolenia umożliwiające poszerzenie wiedzy
  • Możliwość realnego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych

Informacje dotyczące polityki prywatności kandydata:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy