Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Wałbrzych, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Legipol Sp. z o.o. jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60–letnie doświadczenie sprawia,  że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom.

    Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się w dwóch nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Wałbrzychu, w których łącznie pracuje ponad 300 osób. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii gwarantuje produktom Legi długoletnią wytrzymałość.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Zakres obowiązków:

    • Udział w procesie zakupowym materiałów, usług i urządzeń,
    • Nawiązywanie współpracy, negocjacje oraz kontakt bieżący z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
    • Przygotowywanie raportów i analiz,
    • Inicjowanie i wdrażanie działań w zakresie optymalizacji zakupów,
    • Ocena dostawców na podstawie wymagań firmy.

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne,
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • Umiejętność analizowania i samodzielnego rozwiązywania problemów, umiejętności negocjacyjne,
    • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji w osiąganiu wyznaczonych celów,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenie NNW,
    • Pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.