Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Me Gusto Sp. z o. o.O firmie

Me Gusto Sp. z o. o.

Arrasowa 10

Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez dynamiczny zespół ludzi, którzy kochają to co robią i angażują się w każdy projekt traktując go jako nowe wyzwanie. Cenimy sobie możliwość bycia sobą, jesteśmy ciekawi świata, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Chcemy się nieustannie rozwijać i poszukujemy do naszego zespołu ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

W związku z szybkim rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas w roli
Specjalisty ds. Zakupów

Opis stanowiska:

  • tworzenie produktów poprzez dobór wszystkich elementów składowych
  • kosztorysowanie produktów
  • realizowanie strategii zakupowej, cenowej i promocyjnej w zakresie powierzonej kategorii
  • optymalizacja kategorii i wyznaczanie kierunku rozwoju
  • wyszukiwanie dostawców
  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami, budowanie długotrwałych relacji
  • analiza danych i trendów rynkowych, monitorowanie konkurencji
  • podsumowanie i raportowanie działań

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy nad produktem (wszystkie elementy składowe) – private label
  • znajomość branży żywności ekologicznej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętności i doświadczenie w negocjacjach handlowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie we współpracy z krajami z poza UE (akredytywa, transport, cło)
  • znajomość systemu WF-Mag – mile widziana

Oferujemy:

  • współtworzenie nowej marki w kategorii słodycze
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Me gusto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Me gusto Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Arrasowa 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy