Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

TUW PZUWO firmie

TUW PZUW

Ogrodowa 58

Warszawa

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie procesów ofertowania w ramach realizacji zakupów zgodnie z obowiązującymi regulacjami
  • Weryfikację złożonych zapotrzebowań i dokonywanie niezbędnych korekt w przypadkach błędnych kwalifikacji zakupowych
  • Negocjowanie warunków handlowych, nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami
  • Analiza trendów rynkowych w zakresie prowadzonych zakupów
  • Opracowywanie standardów technicznych i funkcjonalnych dla zakupu towarów i usług
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu procesu zakupowego oraz udzielanie bieżącego wsparcia merytorycznego
  • Obsługa obiegu dokumentów, rejestr umów i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji w ramach realizowanych zadań
  • Współpraca przy tworzeniu planów zakupowych w ramach obsługiwanych kategorii zakupowych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. roczne doświadczenie w tworzeniu zamówień, nadzorze nad realizacją dostaw, koordynacji procesu odbioru towarów, kwalifikacji kosztowej
  • Posiadasz wiedzę operacyjną dotyczącą procesów zakupowych w strukturach korporacyjnych
  • Znasz zagadnienia dotyczące obsługi/administrowania systemami informatycznymi
  • Posiadasz podstawową znajomość zagadnień księgowych oraz gospodarowania środkami trwałymi
  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse,  ubezpieczenia, bankowość
  • Komunikatywność, dociekliwość i umiejętność szybkiej nauki to Twoje cechy
  • Jesteś skrupulatny, rzetelny, dokładny i terminowy

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy