Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

EDISON ENERGIA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Twoje główne zadania:

  • Prowadzenie analiz zakupowych (obrót, kredyty kupieckie, ilość i jakość dostarczanych materiałów)
  • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz dbanie o dobrą współpracę
  • Skuteczne negocjowanie warunków handlowych
  • Codzienna współpraca z dostawcami polskimi oraz zagranicznymi
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Realizacja strategii zakupowej ukierunkowanej na optymalizację kosztów
  • Prowadzenie dokumentacji handlowo-magazynowej

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w obszarze Zakupów i Logistyki
  • Pracowałeś na systemach ERP
  • Znasz program import/export
  • Dobrze odnajdujesz się w analizie danych (MS Excel)
  • Swobodnie posługujesz się j. angielskim (min. B2)

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Stabilne zarobki – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Jasno zdefiniowane cele, pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy
    i możliwość awansu,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą autonomię w działaniu
  • Stabilność dojrzałej organizacji
  • Pracę w najszybciej rozwijającej się firmie fotowoltaicznej w Polsce
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe benefity
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Brzmi dobrze?
Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy