Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bazy potencjalnych dostawców

  • Przygotowywanie dokumentów konkursowych w tym projektów umów

  • Sporządzanie zestawień i analiz ofert

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami

  • Przygotowywanie wniosków i rekomendacji wyboru

  • Przygotowywanie umów we współpracy z Departamentem Prawnym

  • Monitorowanie rynku dostawców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wyższe wykształcenie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji pod presją czasu

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami

  • Pracę w przyjaznym, efektywnym zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.