Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. ZakupówNumer ref.: M037

POZNAJ ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • zapewnienie wsparcia pracy kupców,
  • przygotowywanie analiz sprzedaży,
  • komunikacja z kupcami,
  • prace administracyjne związane z dokumentacją działu,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • kontakt z dostawcami.

SPRAWDŹ JAKIEGO KANDYDATA POSZUKUJEMY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziana logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw, handel, ekonomia),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - minimum B2,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

ZOBACZ, CO MAMY DO ZAOFEROWANIA:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (20 programów socjalnych w tym: paczki świąteczne, dofinansowanie ubezpieczenia, dofinasowanie karty Multisport),
  • stabilność zatrudnienia.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Ogłoszenie archiwalne