Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S AO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i realizacja procesów zakupowych,
  • negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami, przygotowywanie umów
  • i nadzór nad ich prawidłową realizacją,
  • monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji kosztów zakupu i cen nabywanych towarów i usług,
  • kreacja i realizacja polityki promocji produktowych i aktywności sprzedażowych kierowanych do aptek,
  • negocjacje z producentami farmaceutycznymi warunków promocji i zakupów oraz ich uczestnictwa w projektach marketingowych i sprzedażowych,
  • przygotowywanie rekomendacji dotyczących nowych rozwiązań promocyjnych,
  • raportowanie oraz prowadzenie rozliczeń z producentami
  • analiza i monitoring rynku aptecznego,
  • rozliczanie akcji promocyjnych i innych aktywności.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (handel lub marketing),
  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – w obszarze handlu i zaopatrzenia / promocji /trade-marketingu,
  • znajomości branży farmaceutycznej, zwłaszcza w obszarze dystrybucji,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • wysokich zdolności organizacyjnych, dokładności i skrupulatności w działaniu,
  • biegłej znajomości MS Office, zwłaszcza Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności jednoczesnego kontrolowania wielu zadań.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • interesującą i samodzielną pracę w przyjaznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz realizacji celów,
  • możliwość współuczestnictwa w kreacji strategii marketingowej Spółki,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zadaniem osoby na w/w stanowisku będzie prowadzenie zagadnień handlowych związanych z zaopatrzeniem w produkty lecznicze, wyroby medyczne i suplementy diety, prowadzenie rozliczeń z producentami oraz planowanie i rozliczanie promocji.

Specjalista ds. zakupów, Warszawa