Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Centrala Farmaceutyczna Cefarm S A

Specjalista ds. zakupów

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S AO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i realizacja procesów zakupowych,

  • negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami, przygotowywanie umów

  • i nadzór nad ich prawidłową realizacją,

  • monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji kosztów zakupu i cen nabywanych towarów i usług,

  • kreacja i realizacja polityki promocji produktowych i aktywności sprzedażowych kierowanych do aptek,

  • negocjacje z producentami farmaceutycznymi warunków promocji i zakupów oraz ich uczestnictwa w projektach marketingowych i sprzedażowych,

  • przygotowywanie rekomendacji dotyczących nowych rozwiązań promocyjnych,

  • raportowanie oraz prowadzenie rozliczeń z producentami

  • analiza i monitoring rynku aptecznego,

  • rozliczanie akcji promocyjnych i innych aktywności.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (handel lub marketing),

  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – w obszarze handlu i zaopatrzenia / promocji /trade-marketingu,

  • znajomości branży farmaceutycznej, zwłaszcza w obszarze dystrybucji,

  • umiejętności negocjacyjnych,

  • wysokich zdolności organizacyjnych, dokładności i skrupulatności w działaniu,

  • biegłej znajomości MS Office, zwłaszcza Excel

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • umiejętności jednoczesnego kontrolowania wielu zadań.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • interesującą i samodzielną pracę w przyjaznym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz realizacji celów,

  • możliwość współuczestnictwa w kreacji strategii marketingowej Spółki,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Tak się u nas pracuje

Zadaniem osoby na w/w stanowisku będzie prowadzenie zagadnień handlowych związanych z zaopatrzeniem w produkty lecznicze, wyroby medyczne i suplementy diety, prowadzenie rozliczeń z producentami oraz planowanie i rozliczanie promocji.