Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

ENDOO firmie

ENDO

Aleje Jerozolimskie 185

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca bieżąca i pozyskiwanie nowych dostawców.

  • Przygotowanie i wysyłanie dokumentacji handlowej dla dostawców.

  • Negocjowanie cen i warunków handlowych.

  • Nadzór nad terminowością procesów zakupowych.

  • Monitorowanie procesu zakupowego.

  • Sporządzanie raportów zakupowych ich ocena i analiza.

  • Prowadzenie dokumentacji handlowej wewnątrz organizacji.

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne i komunikacyjne,

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu z krajami azjatyckimi w branży Fashion.

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze (nie jesteśmy korporacją);

  • Wpływ na realny rozwój firmy i jej działania;

  • Pełen etat;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B;

  • Rabaty pracownicze na zakupy w naszym sklepie.

ENDO

Endo to niezwykła firma (na rynku odzieży dziecięcej), która od trzydziestu lat produkuje ubranka dla dzieci i niezmiennie zachwyca. Ale Endo to coś więcej niż ubranka – to wyjątkowe połączenie sztuki z codziennością, to sposób na lepsze bycie razem dorosłych i najmłodszych.

Każde dziecko chciałoby, żeby jego mama, tata, ciocia lub wujek pracowali w tak magicznym miejscu!

Przewiń do profilu firmy